Gizlilik Bildirgesi - Turizm | Trabzon | Turizm Acentası

Sözleşmeler

Gizlilik Bildirgesi

Gençturizm.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Gençturizm.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Genç Turizm Ltd. bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışındaGenç Turizm Ltd.’nın, tarafınızca siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileriniz üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe Genç Turizm Ltd.’nın tarafınıza yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz. 

Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Yayılması 

Genç Turizm Ltd., üyelik formlarından topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, yukarıda belirtilen durumlar haricinde üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Genç Turizm Ltd. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Gençturizm.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Gençturizm.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Cevaplanması bütünüyle kullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise, yine yukarıda belirtilen etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla istatistiksel veriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılabilmektedir.

Kişisel Verileri Nasıl Paylaşabiliriz

Genç Turizm Ltd., kişisel verilerinizi satmamakta, kiralamamakta veya kişisel verilerinizin ticaretini yapmamaktadır. Genç Turizm Ltd. kişisel verilerinizi ancak aşağıda sıralanan kişi ve kuruluşlarla paylaşabilir:

Genç Turizm Ltd. kişisel verileri ifşa etmeyi makul surette gerekli gördüğü veya istediği Genç Turizm Ltd. grubundaki kuruluşlar;

Genç Turizm Ltd. ve Genç Turizm Ltd. İş Fırsatından sipariş ettiğiniz ürünlere ilişkin ürün önerisi, sipariş önerisi, ürün bilgileriyle ilgili iletişimi sağlamak üzereGenç Turizm Ltd. Serbest Girişimcileri; ve

Hukukun gerekli gördüğü hallerde veya diğer şahısların veya Genç Turizm Ltd.’in haklarının, mülkiyetinin veya güvenliğinin korunması amacıyla makul surette gerekli görüldüğü ölçüde hükümet yetkilileri veya diğer üçüncü kişiler.

Değişiklikler Bildirileri

Gizlilik beyanımızdaki herhangi bir değişiklik bu gizlilik ifadesinde, ana sayfamızda ve uygun gördüğümüz diğer yerlerde ilan edilecektir.